Sipariş İşlemleri

Siparişlerinizin durumunu ve kargo takip numarasını avfoni.com’a “Üye Girişi” yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz. 
Hızlı kargo özelliğindeki ürünler 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Satın aldığınız ürün/ürünler hızlı kargo özelliğinde değil ise 3-4 iş gününde kargoya teslim edilir. 
Kargo siparişinizi teslim aldıktan sonra sizi sms ile bilgilendirir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim eder.

Paketin yırtık, hasarlı ya da açılmış olması durumunda ilgili kargo firmasına tutanak tutturmanız gerekmektedir. Eğer pakette herhangi bir hasar yoksa avfoni.com’a “Üye Girişi” yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesine tıklayarak ilgili siparişinize ait iade formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Siparişiniz ‘’Hazırlanıyor’’ durumunda ise teslimat adresini değiştirebilirsiniz.

Kargo firması, çeşitli nedenlerden dolayı adresinize teslimat yapamadığı durumlarda kargonuzu şubeden teslim almanızı talep edebilmektedir. Konuyla ilgili olarak kargo firmasından bilgi alabilirsiniz. Şubeden de teslim alamazsanız kargonuz tarafımıza iade gelir ve iade süreciniz başlar. Ürünleri yeniden isterseniz yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

İnternet sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücreti sadece 7,50 TL’dir. 100 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişlerinizden ise kargo ücreti alınmamaktadır. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli tüm siparişler için +7,5 TL’dir.

Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, banka (debit kartı), havale, kapıda nakit ödeme seçeneklerinden birisini kullanarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Sitede bulunan tüm ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Kredi Kartı ve ATM kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle kayıtlı tutulmaz. Sitemizden güvenli olarak alışveriş yapabilmeniz için sitemiz üzerinden alınan bilgiler SSL olarak adlandırılan ve güvenli bilgi aktarımı sağlayan teknoloji ile taşınır.

İade - İptal - Değişim

Konaklı Av üzerinden aldığınız tüm ürünleri yasal süre olan 14 gün içerisinde iade koşullarına uygun olarak iade edebilirsiniz.

İadeniz bize ulaştıktan ve iade koşullarını sağladıktan sonra bankanıza bağlı olarak ürün tutarı 7 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız yöntem ile aynı hesabınıza yansıtılacaktır. İade süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler kayıtlı olan e-posta adresinize e-posta gönderilerek yapılır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

Yanlış veya kusurlu gelen siparişinizin değişimi veya iadesini ücretsiz olarak sağlayabilirsiniz. Hatasız gönderilen ürün ya da ürünlerin sizin talebiniz ile değişiminden veya iadesinden kaynaklanacak kargo ücretleri müşterilere aittir. Değişim işlemi sağlanmış olup, tarafınıza gönderilen kargo bedeli firmamızca ödenmektedir.

Siparişinizi taksitli olarak verdiyseniz, bankanız tarafından taksitli olarak hesabınıza iade edilmektedir. Detaylı bilgi almak için bankanızla görüşebilirsiniz.

Kargo ödenmiş bir ürünün iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti alınmış bir hizmet olduğundan dolayı iade edilmez.